• Garmin Alpha 10 K - tylko urządzenie (Pilot)

Symbol: 010-02290-55

GPS dla psa Garmin Alpha 10 K możesz połaczyć z obroża KT15, K5, umożliwia monitorowanie do 20 psów z odległości do 10 km z częstotliwością aktualizacji co 5 sekund. Połącz z aplikacją Garmin Explore Aplikacja w zgodnym smartfonie umożliwia wyświetlanie informacji o śledzeniu psów w czasie rzeczywistym, zapisywanie zbioru śladów psów i odtwarzanie śladów, aby zobaczyć, co dokładnie wydarzyło się podczas polowania. Mapy są wyświetlane za pomocą aplikacji Garmin Explore w twoim telefonie.

Dokup obrożę do urządzenia Alpha 10 K:
Brak towaru
1899.00 -5% 1799.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1899
Oblicz ratę

Rata już od: / mc

Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0
Zostaw telefon

Pologar

 

 

GPS dla psa Garmin Alpha 10 K  możesz połączyć z obroża KT15, K5, umożliwia monitorowanie do 20 psów z odległości do 10 km z częstotliwością aktualizacji co 5 sekund. Połącz z aplikacją Garmin Explore Aplikacja w zgodnym smartfonie umożliwia wyświetlanie informacji o śledzeniu psów w czasie rzeczywistym, zapisywanie zbioru śladów psów i odtwarzanie śladów, aby zobaczyć, co dokładnie wydarzyło się podczas polowania. Mapy są wyświetlane za pomocą aplikacji Garmin Explore w twoim telefonie.

Zobacz instrukcje: PDF Document

ŚLEDŹ SWOJE PSY
Alpha 10 działa z obrożami dla psów KT15, K5, umożliwiając monitorowanie do 20 psów z odległości do 10 km z częstotliwością aktualizacji co 5 sekund.

Trzymaj rękę na pulsie
Śledź innych myśliwych dzięki sparowaniu Alpha 10 z innymi zgodnymi urządzeniami podręcznymi Alpha.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

CZAS PRACY BATERII
Dzięki baterii wystarczającej na cały tydzień pracy (40 godzin użytkowania) urządzenie pozostanie naładowane i gotowe do użycia nawet podczas wielodniowych wycieczek.

DŹWIĘK WIBRACJE
Różne opcje sygnałów dźwiękowych lub wibracji umożliwiające szybkie dostosowanie szkolenia dla poszczególnych psów (po sparowaniu z wybranymi urządzeniami dla psa).

APLIKACJA GARMIN EXPLORE
Połącz z aplikacją Garmin Explore Aplikacja w zgodnym smartfonie umożliwia wyświetlanie informacji o śledzeniu psów w czasie rzeczywistym, zapisywanie zbioru śladów psów i odtwarzanie śladów, aby zobaczyć, co dokładnie wydarzyło się podczas polowania.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci