• Obroża elektryczna dla dużych ras Dogtra ARC 1900S HANDSFREE

Symbol: ARC-1200S

Dogtra ARC 1900S HANDSFREE Przeznaczona jest dla psa z wagą od 15 kg, zasięg do 1200 metrów Posiada 127 stopni impulsów do ciągłego i pojedynczego impulsu, oraz funkcję wibracji. 2 godziny ładowania Baterii Obroża do tresury psa Dogtra ARC HANDSFREE dodatkowo nadajnik bluetooth możemy go nosić na ręce służy do komunikacji z pilotem ARC w odległości do 10 metrów który komunikuję się z obrożą psa na odległość do 1200 metrów. Dogtra ACR 1900S HANDSFREE Zasięg to aż 1200 metrów to obecnie Najlepszy produkt na rynku. Gwarantuje Dokładne poziomy stymulacji, bez skoków między poziomami. Tresujemy psa za pomocą impulsu elektronicznego oraz Wibracji. Wodoodporny nadajnik i odbiornik. Dwie godziny szybkiego ładowania (Akumulatory litowo polimerowej) Ekranie LCD podaje dokładny poziom stymulacji nawet w ciemności lub w warunkach słabego oświetlenia.

2000.00 -5% 1900.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2000
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata już od: / mc

Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0
Dogtra

Zadzwo zapytaj: 785236859

Zostaw telefon

Pologar

 

Dogtra proponuje nowy model obroży elektronicznej ARC 1900S do profesjonalnego szkolenia psów ras dużych o masie powyżej 15 kg. Gadżet jest dostępny w wersji do tresury zarówno jednego, jak i dwóch czworonogów.To urządzenie stosuje się po to, by uzyskać maksymalną kontrolę nad zwierzęciem i komunikować się z nim na odległość. Ma to szczególne znaczenie w przypadku psów myśliwskich, ponieważ w trakcie pracy w łowisku, która wiąże się z dużymi emocjami, często przejawiają one instynktowne zachowania, np. podejmują pogoń za zwierzyną.Model ARC 1200S pozwoli nam kontrolować pupila z odległości 1200 m. Oczywiście obroża może być również doskonałym narzędziem do szkolenia psa w zakresie ogólnego posłuszeństwa.
Urządzenie ma 127 stopni impulsów ciągłych i pojedynczych oraz funkcję wibracji. Poziom stymulacji wyświetlasię wraz z informacją o stanie naładowania baterii na ekranie LCD umieszczonym w pilocie. Specjalna kratka na bocznych powierzchniach pilota gwarantuje dobry chwyt nawet podczas deszczowej pogody. Odpowiednie ułożenie przycisków na pilocie zapewnia ich komfortowe używanie. Zarówno pilot, jak i obroża są w pełni wodoodporne, a pies może pływać z założonym sprzętem. Oba urządzenia ładujemy jednocześnie. Trwa to do 2 godziny. W skład zestawu zapakowanego w walizkę, oprócz obroży i pilota, wchodzą ładowarka oraz lampka kontrolna do sprawdzania obroży.

 

Obroża elektryczna dla dużych ras Dogtra ARC 1900S HANDSFREE

 

Dogtra ARC 1900S Przeznaczona jest dla psów z wagą od 15 kg, o zasięgu do 1200 metrów Posiada 127 stopni impulsów do ciągłego i pojedynczego impulsu, oraz funkcję wibracji.

 Obroża do tresury psa Dogtra ARC HANDSFREE dodatkowo nadajnik bluetooth możemy go nosić na ręce służy do komunikacji z pilotem ARC w odległości do 10 metrów który komunikuję się z obrożą psa na odległość do 1200 metrów. Dogtra ACR 1900S HANDSFREE Zasięg to aż 1200 metrów to obecnie Najlepszy produkt na rynku. Gwarantuje Dokładne poziomy stymulacji, bez skoków między poziomami. Tresujemy psa za pomocą impulsu elektronicznego oraz Wibracji. Wodoodporny nadajnik i odbiornik. Dwie godziny szybkiego ładowania (Akumulatory litowo polimerowej) Ekranie LCD podaje dokładny poziom stymulacji nawet w ciemności lub w warunkach słabego oświetlenia.

cechy:
• Obroża ergonomicznie dopasowana do szyi psa
• "Nick" i "Constant" stymulacja elektroniczna oraz wibracje
• pilot pokryty szachownicą dla pozytywnego dotyku
• stymulacja do 127 poziomów
• Pilot przystosowany do współpracy tylko z jedną obrożą
• Ekran LCD wyświetla dokładny poziom stymulacji, oraz dioda żywotność baterii 3 kolory
• W pełni wodoodporny nadajnik i odbiornik
• Zakres 1200 metrów
• Akumulator 2 godziny szybkiego ładowania baterii litowo-polimerowaych

Inne szczegóły

• Gwarancja 2 lata
• Moc od 0 do 127 poziomu impulsu
• Zasięg 1200 metrów
• Ekran LCD - Tak • Tryb pagera (wibracje) - Tak
• Ładowanie Baterii 2 godziny

 


Dogtra Dogtra ARC 1200S ma zasięg 1200 metrów.

1. Jak wyłączyć ARC / wyłączanie
Aby wyłączyć nadajnik, przytrzymaj niebieski przycisk
Po prawej stronie nadajnika, aż ekran LCD się zaświeci. Aby wyłączyć nadajnik
przytrzymaj niebieski Przycisk na prawej stronie nadajnika, aż do wyłączenia
wyświetlacza należy wtedy zwolnić przycisk.


PILOT
Dogtra ARC 1200S posiada cztery przyciski (jeden na powierzchni przetwornika, dwa po lewej stronie i jeden po prawej stronie).

Przycisk "Nick"
"Nick" przycisk znajduje się w lewym górnym rogu. Gdy naciśniemy przycisk "Nick" emituje pojedynczy, gwałtowny impuls stymulacji elektrycznej.

Przycisk "Constant"
"Constant" przycisk znajduje się na lewym dolnym rogu. Naciśnięcie przycisku "Constant" daje ciągłą stymulację tak długo jak przycisk jest wciśnięty, do 12 sekund. Jeśli przycisk jest wciśnięty 12 sekund lub dłużej, stymulacja wyłączy się automatycznie jako funkcja bezpieczeństwa. Obroża będzie gotowa do ponownego uruchomienia po wznowieniu przycisku.
 

Przycisk "Pager"
Przycisk „pager” znajduje się na powierzchni nadajnika. Naciśnięcie przycisku powoduje stymulujące wibracje tak długo jak przycisk jest wciśnięty, do 12 sekund.

Przycisk „ ON / OFF„
Przycisk „ ON / OFF„ nadajnika znajduje się po prawej stronie nadajnika wciśnięcie go aktywuje nadajnik oraz ekran LCD. Aby włączyć nadajnik naciśnij „switch ON / OFF”, aż do zaświecenia się Ekranu LCD. Aby wyłączyć nadajnik, naciśnij "„switch ON / OFF” gdy ekran LCD wyłączy się zwolnij przycisk.


Ładujemy 2 godziny przed pierwszym użyciem proszę pamiętać aby ładować w temperaturze pokojowej.

Obroże oraz pilota ładujemy kiedy świeci się na czerwono lub raz na 3 miesiące.
Gwarancja 2 lata.

pologar

;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;amp ;feature

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci